Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva
Datum nahlášení
26.04.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, všude v okolí hospody U slunce sekají trávu, ale trávu okolo garáží za hospodou U slunce, neposekali, ikdyž je to na pozemku města. Důvod?
Lokalita závady
Bohosudovská ev.č. 24, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, pozemky kolem garáží nejsou v současné době sekány proto, že se nejedná o pozemky zařazené do pravidelné údržby města. Až proběhnou minimálně dvě seče v exponovanějších částech města (cca 270 ha), budou postupně sekány tyto zbylé, nezařazené pozemky (cca 50 ha).
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email