NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

031019_ed8e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyhrazené místo pro invalidy

Datum nahlášení
03.10.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Před domem čp.2087/4 v Americké ulici v Teplicích je vyhrazené místo pro invalidy pro automobil registrační značky 8U9 0493. Rodina majitele automobilu se před více než půl rokem odstěhovala a toto parkovací místo nemůže nikdo jiný použít. Bylo by dobré odstranit značku a vodorovné značení, aby se toto parkovací místo mohlo používat.

Lokalita závady
Americká 2087/4, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email