NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240321_69a1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zábrana na chodníku -garáž

Datum nahlášení
24.03.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Jsem majitelem garáže v Teplicích, Čelakovského ulice, na pozemku p.č.698/3 Žádám Vás tímto o odstranění přilehlého stromu mezi vjezdy do obou garáží,včetně jeho kořenů, z důvodů, že strom poškozuje a nadzvedává svými kořeny betonový chodník a tím znemožńuje otevírání a zavírání vrat. Strom svým narůstajícím kmenem též brání vjezdu a výjezdu do garáže. Po vašem posouzení, jsem ochoten se účastnit příslušného místního řízení. Prosím o sdělení data alespoń týden předem. S úctou Jiří Partl Malkovského 601, Praha 9,Letňany E-MAIL: PartlJirka@seznam.cz

Lokalita závady
Čelakovského ev. č. 1973, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevinu zadám k odbornému dendrologickému posouzení, nicméně dřevina roste v lázeňské památkové zóně. Na pokácení této dřeviny potřebuji souhlas památkové péče a následně orgánu ochrany přírody a krajiny. V případě bližšího vysvětlení- mě kontaktujte na 417510572 či pillerova@teplice.cz


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email