Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ledovka na parkovisti
Datum nahlášení: 01.02.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Ledovka po celem parkovišti, je problem vubec vyjet natoz vystoupit z vozu. Je to opravdu hrozné.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, omlouvám se za opožděnou reakci na Váš podnět, za který děkuji. prosím můžete upřesnit o jaké parkoviště se jedná? Bude tam provedena kontrola a v případě potřeby bude provedeno ošetření.
Děkuji.
S pozdravem
Daniel Engel