Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěná komunikace Křížkovského/Ševčíkova
Datum nahlášení: 01.02.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosíme o úklid komunikace, která je silně znečištěna blátem - ulice Křížkovského od vchodu 2511 dolů a následně i Ševčíkova ulice až na křižovatku se Sukovou. Je opadané rozježděné bláto, před vchody 2512 a 2511 vyjeté koleje v bahně a rozježděný trávník. Děkuji Mečířová
Lokalita závady: Křížkovského, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ještě dnes proběhne místní šetření a úklid vozovek bude realizován dne 2.2. 2018.