Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepoužitelné cesty
Datum nahlášení: 01.02.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Za pomníkem v Havlíčkových sadech vede pár cestiček směrem k OA. Jsou prakticky nepužitelné a v zimní počasí se po nich nedá chodit. Po cestě máte na botech bláto a bordel. To už mohu rovnou chodit po trávníku. Navrhuji cesty vyasfaltovat nebo vydláždit. Děkuji, Hálek
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Přístup k OA je možný po chodnících z Poštovní a Lipové ulice. Rekonstrukci cest v Havlíčkových sadech včetně příjezdové cesty k OA plánujeme ve výhledech do roku 2021.