Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ulomená dopravní značka
Datum nahlášení: 01.02.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Ulomená dopravní značka nyní leží v místě, kde původně stála. Je to pravděpodobně důsledek nedávných silných větrů
Lokalita závady: Trnovanská 1330/67, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci jsme již předali servisní firmě.