Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek, odporový koš
Datum nahlášení: 01.03.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, je to ošklivý pohled na nepořádek (plný odpadkový koš a opodál další vyhozený). Začátek ulice Doubravická ( hned za Petersikem).
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace svozu odpadkových košů byla zaslána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.