Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 01.04.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Hluboká díra v jízdním pruhu směrem dolů z kruháku, ideální na proražení pneu
Lokalita závady: Přítkovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme společnosti provádějící údržbu k prověření a odstranění závady.