Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na chodníku
Datum nahlášení: 01.04.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V ul. Okružní se na chodníku již přes tři měsíce válí velký smotek plastových fólií, který tam tehdy vypadl z projíždějícího auta Marius Pedersen. Žádám, aby to po třech měsících konečně někdo uklidil, když to nikoho z Marius Pedersen nenapadne, městskou policii ani zástupce úřadu, kteří jezdí denně okolo zas nenapadne je na to upozornit a všichni dělají, že to nevidí. Nikdo z nich tu nebydlí a nechodí kolem toho, tak to nikomu nevadí. :-( DĚKUJI
Lokalita závady: Okružní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..