Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 01.05.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: U bunkru,spíše v bunkru se asi usadily bezdomovci,celý je poničen a kolem něj velký nepořádek polyester,desky. Je to poblíž jak je to nové dětské hřiště v Janáčkových sadech.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadu zajistí svozová společnost Marius Pedersen a.s. v rámci úklidu černých skládek.