Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak bez SPZ
Datum nahlášení: 01.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Delší dobu na této křižovatce stojí nabouraný vrak, který už slouží i k přespání narkomanů.
Lokalita závady: Thámova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již probíhá řízení silničního správního úřadu k odstranění ve lhůtách zákona o pozemních komunikacích.