Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opravovány chodník
Datum nahlášení: 01.06.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Několikrát opravený povrch jen zadelanim děr proč se rovnou neudělá celý nový povrch
Lokalita závady: ulice Palackého, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k technickému stavu krytu potoka jsou prováděny pouze lokální výspravy povrchu. Celkovou rekonstrukci řeší statutární město Teplice s Povodím Ohře.