Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: CHybí označení obrubníku k vůli parkování u chodníku.
Datum nahlášení: 01.06.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Při výměně obrubníků ul.OPAVSKÁ u č p.2677 už nebyli označeny obrubníky žlutou barvou. J iný vstup nachodník nebo silnici pro matky s kočárky nebo pro tělesně poškozené-vozíčkáře není pouze přes trávu.U tohoto výstupu neustále parkují řidiči kteří nedbají toho že je to vstup a výstup na chodník.Když byl obrubník označen žlutě řidiči to musely respektovat.Před výměnou obrubníků stávající byli označeny.Prosíme o dodatečně označení aby bylo možné v klidu přecházet děkujeme za kladné vyřízení.
Lokalita závady: Moravská 2132/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.