Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neexistující dopravní značení
Datum nahlášení: 01.07.2015
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na křižovatce Palackého a Metelkovo náměstí (50.6480969N, 13.8377697E) je léta nenakreslená hranice křižovatky. Komunikace v tomto místě zatáčí a dochází ke krizovým situacím, protože řidiči jedoucí po Palackého najíždí do křižovatky, aniž by věděli, že de facto vjíždějí mimo svůj směr. Z druhé strany, vedlejší ulice 14. října není moc jasné, kam se dá najet.
Lokalita závady: ulice Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, po konzultaci s dopravním inženýrem bylo navrženo zakreslení vodorovného dopravního značení v křižovatce. Jedná se o vyznačení jízdních pruhů a hranice křižovatky. Po administrativním zpracování bude značení realizováno.