Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 01.07.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, prosím o likvidaci odpadu z domácnosti, které nepřizpůsobivý občané odhazují v místě stanoviště kontejnerů. Byla přivolána i MP, kteří to nafotili, ale bylo mi řečeno, že s tím nic neudělají, že se o to musí postarat technické služby. Děkuji za odstranění.
Lokalita závady: ulice Československých legií, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.