Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vzrostlý neupravovaný porost.
Datum nahlášení: 01.07.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o posekání neudržovaného vzrostlého porostu. Děkuji za odstranění.
Lokalita závady: ulice Československých legií 1131/23, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento porost bude tento týden odstraněn.