Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevhodně parkující auta
Datum nahlášení: 01.07.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V Teplicích, z ulice Antonína Sochora do ulice Fráni Šrámka brání bezpečnému rozhledu a vjezdu do křižovatky parkující auta (vpravo, v ulici F.Šrámka). Navíc omezují dopravu MHD.
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
situaci již řešíme. V současnosti probíhá řízení, jehož výsledkem by mělo být osazení příslušného dopravního značení, které zabrání parkování ve zmíněném úseku.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice