Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka v lesíku u Třešňovky pod Doubravkou.
Datum nahlášení: 01.07.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Začala se tvořit skládka u třešňovky pod Doubravkou.
Lokalita závady:
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ke zjednání nápravy, týkající se odpadu ze zeleně, jenž pravděpodobně pochází z údržby oploceného soukromého pozemku (hřiště), byl vyzván provozovatel tohoto areálu, který přislíbil nápravu v nejbližších dnech.