HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 010720_5e46


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Rozbitý chodník

Datum nahlášení: 01.07.2020

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: V ulice Havířská v úseku mezi ulicemi Proboštovská a Karla Aksamita je zřejmě poslední neopravený chodník v okolí. Po obou stranách ulice je chodník na mnoha místech hodně rozbitý. Po celé délce chodníku roste v sezóně hojně plevel a když uschne, osiny se zapichují psům do tlapek. V zimě je chodník kvůli výmolům špatně schůdný a lidé často raději chodí po silnici.


Lokalita závady: Havířská, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření zvážíme možnost zařazení do plánu oprav.