Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Padající větve ze stromu na pozemek Louda Auto a.s. Dubská 3106, Teplice
Datum nahlášení: 01.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Ze stromu, který je na pozemku města padají větvě do areálu firmy Louda Auto a.s. na zaparkovaná vozidla, proto bych poprosila o vyřešení a ořezání stromu.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V pátek situaci prověřím a zadám ořez větví dodavatelské firmě. S provedením prací počítejte v horizontu cca 14 dní.
Děkuji za pochopení.