Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomené větve Sakury
Datum nahlášení: 01.07.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Před zadním vchodem Slovenská 2649 došlo při bouřce ke zlomení dvou větví Sakury, které visí dolů a jsou třeba odříznout.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zlomené větve byly zadány k odstranění do 8/7/2021.