HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 010721_7039


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Neudržovaný pozemek

Datum nahlášení: 01.07.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Neposekaný a neudržovaný pozemek parcelní číslo 1028/2 v katastru obce Teplice - Sobědruhy. Do 30.6.2021 nebyla provedena ani první seč, tráva je přerostlá, což způsobuje potíže zejména alergikům. Děkuji


Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, Teplice


Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník pozemku bude vyzván k nápravě závadného stavu.
Děkujeme za pochopení