Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěný chodník ul.Pražská
Datum nahlášení: 01.07.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na ul. Pražská je neustále znečištěný chodník blátem/hlínou/ které se na chodník dostává z lesní cesty od Botanické zahrady. Po každém větším dešti je chodník silně znečištěn. Po posledním dešti tento týden je znečištění extrémní.
Lokalita závady: Pražská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vyčištění chodníku je zadáno úklidové firmě Marius Pedersen. Uklid bude proveden dne 8.7.2021 v ranních hodinách.