Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Udrzba detskeho hřiště v Hudcově
Datum nahlášení: 01.08.2016
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Je potřeba odvézt větší kusy nevhodného odpadu, posekat trávník a doplnit kamínky kolem hracích prvků.
Lokalita závady: Cihelní 158, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Sekaní hřiště bude provedeno 2.8.2016, velkobjemový odpad bude odvezen do 14 ti dnů. Dopadové zóny jsou u herních prvků tvořeny tzv. borkou, která se pravidelně doplňuje. U prvků do 1 m výšky se dopadové zóny dle normy nepožadují. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice