Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kopřivová plantáž.
Datum nahlášení: 01.08.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Neudržovaná část prostoru vedle chodníku mezi obytným domem o bokem prodejny OBI v Teplicích-Trnovanech.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento pozemek není ve vlastnictví města. Vlastník pozemku bude vyzván k úpravě zeleně.