HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 010821_7da2


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Odstavený autovrak

Datum nahlášení: 01.08.2021

Kategorie závady: Autovraky


Popis závady: Dobrý den, již několik let stojí na parkovišti před vchodem do panelového domu v ulici Pod Hvězdárnou 213 nepojízdné motorové vozidlo. Majitel se s ním kdysi nastěhoval a od té doby tu auto stojí a zarůstá. Má již skoro 4 roky propadlou technickou, snad by s tím šlo něco udělat. Budeme rádi, když se nám tu uvolní další místo k parkování a zároveň se dostane na pořádnou údržbu, kterou není jinak možné provést. Děkuji za prověření situace


Lokalita závady: Pod Hvězdárnou, Teplice, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V součinnosti s MP Teplice prověřujeme, zda nedošlo ke změně vlastníka vozidla, kterého vyzveme k přesunu vozidla. S propadlou technickou je to složitější - vláda v souvislosti s pandemií COVID-19 již několikrát prodloužila platnost.