Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení: 01.08.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na zastávce MHD Zámecká zahrada ve směru centrum je poškozený odpadkový koš (propadlé dno), tím pádem je kolem pohozený odpad.
Lokalita závady: Alejní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava odpadkového koše byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.