Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výtluk uprostřed křižovatky
Datum nahlášení: 01.09.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na křižovatce Bulharská, Lidická a Pařížská je uprostřed křižovatky velká díra, k asfaltování. Stejná díra je před vjezdem do ulice Dukelská. !!! prosím do ulice Dukelská by stálo za zvážení udělat průjezd zakázán, často zde vznikají situace ohrožující děti při cestě do a ze školy !!! Děkuji i za sousedy Kalendra
Lokalita závady: ulice Bulharská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Uvedenou závadu jsme předali k opravě. Váš podnět ohledně Dukelské cesty předám kolegyni.