Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opakovane dlouhodobe nevyvazeni recykliklivaneho odpadu
Datum nahlášení: 01.09.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Prosetice ulice Pod Skolou - opakovane nejsou dlouhou dobu vyvezeny kontejnery na trideny odpad. Jiz nekolik dni to tu vypada viz foto
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti s urgencí k zajištění úklidu a kontrole pravidelného svozu.