Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na parkovišti
Datum nahlášení: 01.09.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na parkovišti v ul. Gagarinova a přilehlém soukromém pozemku se nachází odpadky včetně vyhozeného nábytku.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Parkoviště není v majetku města. Majitel soukromého pozemku bude vyzván k sjednání nápravy.