Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keře přesahující do urovně chodníku a chodník zarostlí trávou
Datum nahlášení: 01.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Keře přesahující do urovně chodníku a chodník zarostlí trávou keře zasahují do chodníku špatně se chodí nebezpečné pro děti. Ulice Javorova Nová Ves za paneláky .
Lokalita závady: Javorová 3027, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keře dne 10/9/2021 prověřím na místním šetření. Chodník zarostlý trávou předám na odbor dopravy.