Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nehorázný bordel - smrad
Datum nahlášení: 01.09.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, Zřejmě již po několikáté se na tomto místě objevila “černá skládka”.Ale tentokrát to je opravdu extrém!Nehorázný smrad..špína a zřejmě dobrý ráj pro potkany myši a pod.Šlo by to prosím uklidit a peníze vymáhat a donutit aby si zřejmě toto soukromé parkoviště konečně majitel zajistil?!Je to opravdu nehorázná ostuda když to denně vidím…
Lokalita závady: Nákladní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Tuto situaci již řešíme - počátkem tohoto týdne přislíbil vlastník pozemku odklizení odpadu i úpravu zeleně zasahují do chodníku.
Děkuji za pochopení.