Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 01.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,hrozný nepořádek na cestičce a kolem v lese z Prosetic, směr Písečný vrch.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Cesta byla již uklizena.