Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ohořelý autovrak
Datum nahlášení: 01.10.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na ulici Novoveská už skoro měsíc je odstavené po požáru auto,mělo by bít povinností majitele toto vozidlo odstranit.
Lokalita závady: ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět postoupíme vlastníkovi komunikace - Ústecký kraj.