Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarůstající chodník z okolní parcely
Datum nahlášení: 01.10.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Kolem hlavní silnice. Postupně se stává neprůchodný.
Lokalita závady: Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření vlastnických poměrů bylo zjištěno, že pozemky nejsou ve vlastnictví Města Teplice. Vlastník pozemků, na nichž se nachází problematická zeleň, bude vyzván k nápravě stavu v co nejkratším možném termínu.
S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová