Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 01.11.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený chodník u areálu "Hvězda"
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla odstraněna