Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na zeleni
Datum nahlášení: 01.11.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chtela bych nahlasit nepořádek na travnikach a kerich v oblasti ( trnovany ) ulice- nedbalova a smer jana aksamity ..poprosim o uklid ;( jelikoz se tu neuklizi ani ceta od technickych nejsou videni za cely tyden ani noha a neporadek strasny ...bydlim v panelaku vse vidim a rada bych prostředí ciste, jako magistrat mesta by jste se mwli zajimat o poradek ...diky ...
Lokalita závady: Nedbalova 779/37, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid v této lokalitě, probíhá dle nastaveného harmonogramu.
Od 15/03-15/11 kalendářního roku 3 x týdně.
Od 16/11-14/03 kalendářního roku 2 x týdně.
Nicméně Váš podnět prověřím s technikem firmy Marius Pedersen a.s, které má na starosti úpravu zeleně.