Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční kanál
Datum nahlášení: 01.11.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nefunkční kanál u vjezdu na pozemek- křižovatka El.Krásnohorské a Heydukova, vjezd do dvora Heydukova 15. Tato závada je nahlášena zhruba 1,5 roku, byla řešena na místě pracovnicí z magistrátu, nebylo stále odstraněno, voda při dešti neustále vniká na pozemek. Bohužel nemohu najít číslo pod kterém je nahlášená závada vedena
Lokalita závady: Elišky Krásnohorské, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady je zařazeno do plánu údržby dešťové kanalizace a bude realizováno v nejbližším možném termínu.