Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené stromy
Datum nahlášení: 01.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: 010915_78eb - Pod touto značkou byla 1.9. 2015 nahlášena závada. Dosud nebylo nic vykonáno a stav je stále stejný. Při větším větru je možné odlomení poškozeného dřeva. Nikdo neprovedl ani předběžný průřez.
Lokalita závady: ulice Janáčkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ořez stromu byl zadán správci zeleně k provedení. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice