HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 020118_6023


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Zákaz parkování

Datum nahlášení: 02.01.2018

Kategorie závady: Dopravní situace


Popis závady: V naší ulici Letecká Teplice je pondělí až pátek zákaz stání 8.00- 16.00hod.,prý kvůli svozu odpadu.Popeláři pro směsný odpad k nám do ulice zajíždějí v pondělí už v půl 7 ráno a tak je to zdůvodnění bezpředmětné.Máme tam tedy ještě nově popelnice na tříděný odpad,ale pro ten jezdí jednou za dva týdny.Zákaz zastavení je velkým problémem,protože nejen v naší ulici,ale i v okolí je velké množství aut.Chtěla bych tedy poprosit určitě nejen za sebe, zda by bylo možné toto omezení zvážit. Předem velice děkuji a přeji skvělý celý nový rok.


Lokalita závady: Letecká 1043/2, Teplice, 415 01, Teplice


Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaši situaci prověříme a pokud to půjde, provedeme opatření. Bude třeba věc projednat s Policií ČR, popř. s firmou zajišťující svoz odpadu.

Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice