Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Svoz tříděného odpadu
Datum nahlášení: 02.01.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V naší ul.Letecká jsou neustále přeplněné nádoby na tříděný odpad, který se tak povaluje kolem a nebo se hází do směsného kontejneru. Myslím,že na naši ulici popeláři zapomínají,protože kontejner na plasty je nevyvežený již 3 týdny.Koukám na to z okna a proto se obracím na Vás s prosbou o řešení. Děkuji a přeji úspěšný nový rok Blanka Faloutová
Lokalita závady: Letecká 1043/2, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, podnět předávám k dořešení a zajištění nápravy na dispečink svozové společnosti.