Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadkové koše
Datum nahlášení: 02.01.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Od křižovatky u večerky-bývalý Tuček ,za paneláky ! ke škole Koperníka až po východ uličkou od MŠ na Panoramě jsou již dlouho vyvrácené a zničené od vandalů odpadkové koše. Hlásím to až po půl roce,protože tyto nádoby jsou neustále ničeny opilcema a mládeží. Řešením by možná bylo,kdyby koše byly betonové s vložkou či časem jen s odpad.pytlem.Ty by náporu snad odolaly...
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava odpadkových košů byla zadána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Vzhledem ke klimatickým podmínkám se oprava odpadkový košů prodlouží do doby, kdy bude možné provést betonování sloupků, na kterých jsou odpadkové koše zavěšeny.