Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kryt svorkovnice lampy pouličního osvetkeni
Datum nahlášení: 02.01.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Hrozí uraz el. proudem; v 1. bloku od konečné trilejbusu v Proseticich
Lokalita závady: Na Konečné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.