Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená vozovka-sesedání po výkopu
Datum nahlášení: 02.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadající se vozovka po výkopových prací (výměna vodovodního řádu) křižovatka Denisova 133/6 a Smetanova ulice. V propadlině vznikají veliké louže, které jdou neustále prijíždějícími auty tryskány na procházejíci lidi a také dochází k poškozováni fasády domu na této adrese.
Lokalita závady: Denisova 133/6, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.