Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry v silnici
Datum nahlášení: 02.02.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ul. Bílinská od koleji nahoru k točne autobusu vedle benzinky Mol je ta silnice samá díra. Na proražení kola.
Lokalita závady: Křičkova 1977/19, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zadáváme k opravě.