Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Úklid listí a větví
Datum nahlášení: 02.02.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, dnes probíhalo v ulici Opavská hrabání listí a úklid popadaných větví, což samozřejmě schvaluji a vítám. Jen nerozumím tomu, proč pracovníci připraví hromadu listí a větví před garáže. Následně ostatní hromady u silnice jsou odvezeny a hromady u garáží i po několika hodinách zůstanou a brání vjezdu a výjezdu auta z garáže. Musela jsem si větve odklidit, abych se s autem z garáže vůbec dostala. Jedná se o situaci před objektem Opavská 2616. Děkuji. Jitka Formánková
Lokalita závady: Opavská 2616, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den , den 3/2/2022 byla situace prověřena na místním šetření. Na místě se již žádné listí nevyskytovalo. Nicméně technik firmy Marius Pedersen a.s byl o situaci informován.
S pozdravem Vendula Pillerová
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci předám technikovi společnosti Marius Pedersen, která má na starosti údržbu zeleně.