Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité nádoby na odpadky
Datum nahlášení: 02.03.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Vypadlé dno koše, odpadky vysypané na zemi
Lokalita závady: Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada opětovně nahlášena svozové společnosti se žádostí o opravu odpadkového koše.
Dnes 4.3.2020 byl nainstalován nový odpadkový koš.