Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavený nabouraný autovrak s cizí SPZ
Datum nahlášení: 02.04.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Několik týdnů odtavený nabouraný vrak auta s ruskou poznávací značkou. Blokuje parkovací místo.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 - to je stalo se vrakem.