Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Trnovanská vjezd ma parkoviště PalmBeach
Datum nahlášení: 02.04.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Odtokový kanál, bez horního dílu, již rozjezděný a celý odtok je plný
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady zařadíme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.